Garanti BBVA Kredi Kartımdan Alınan Para

Evrim Evrim13 Şubat 09:27

İt departmanınız son derece yetersiz. Kartımdan 707,46 TL çalındı ve hemen işlemi fark eder etmez sizde talep oluşturdum. Kendim bu işlemi yapmışım gibi paramı da iade etmediniz. Ve bu durum ikinciye yaşanıyor sizinle. Yapılan işlemlerin ve size telefon edip kart çalınma sebebi ile sizde talep oluşturan zamanlamalar dikkate alınsa müşterileriniz de bu duruma düşmez.Kaldı ki ne çağrı merkezlerinde çalışanlarınız ne de şubelerde çalışanlarınız kendi sorumluluklarına hakim. Tüketici Mahkemesi'ne götüreceğim ben bu olayı ve ilk önce sizi dava edeceğim. Bıktırdınız artık. kötü ötesi hizmetlerinizden gına geldi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Evrim 13 Şubat 10:01

Tüketici Mahkemesi'ne dava talebimi oluşturdum. Çağrı Merkezinizi aramayacağım artık. Uğraştıyorsunuz, yoruyorsunuz ve hayatı müşterilerinize kolaylaştırmadığınız gibi dolambaçlı yollardan kibarlık yapmak isterken sizin de vaktiniz gidiyor. Sizden çözüm gelmeyecek, ben kibarlığınıza da doydum. Çözüm istiyorum.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 13 Şubat 09:40

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler