sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Garanti BBVA Kredi Kartı Mağduriyeti

Şükrü Şükrü19 Eylül 15:56

Yıllardır müşterisi olduğum Garanti Bankası kredi kartını kullanmaktayım. İlk defa böyle bir şey yaşadım. Kredi kartımdan bilgim olmadan alışveriş yapılmış muhtemelen kart bilgilerim çalınmıştır. 

Yıllardır alışverişte kullandığım kredi kartım benim olmama rağmen alışveriş onayı girmeden siparişlerim onaylanmamakta nasıl olur da bu dolandırıcılar benim onayım olmadan alışveriş yapabiliyorlar bu Garanti Bankası'nın bir açığı olmalı ki böyle rahat alışveriş yaptılar ben bu konuda Garanti Bankası'ndan şikayetçi olacağım benim adıma yapılan bu 4500 TL'lik alışverişi ödemeyeceğim en kısa zamanda Garanti Bankası çözüme kavuşturamazsa savcılığa ve gerekli mercilere başvuruda bulunacağım. 

Bu sizlerin bir açığı kart bilgilerim kopyalanmış olabilir ama sizin bu işlemlere benim bilgim olmadan benim onayımı almadan ödemeyi yapmamanız gerekirdi. Arz ederim.

  • - Görüntüleme
full-star full-star half-star empty-star empty-star
2.5/5

Cevaplar

profile-icon Şükrü 19 Eylül 16:22

Garanti Bankası tarafından benimle iletişime geçebilirmisiniz lütfen.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 19 Eylül 16:10

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler