Garanti BBVA Kredi Kartı Harcama İadesini Yapmaması

Sabahat Sabahat29 Mayıs 13:52

Kredi kartımla yaptığım 2540,32 TL tutarındaki bir internet harcamasına itiraz ettim (Çünkü firma ürünü teslim etmemişti). Garanti Bankası beni haklı buldu. Firmadan parayı kesti, ama kredi kartıma iade etmedi. Beni 90-180 gün içerisinde iade edeceğine dair bilgilendirdi. Benim paramı 180 gün elinizde tutma hakkını nereden alıyorsunuz? Madem diğer firmadan aldınız, niye iade etmiyorsunuz? Kredi kartıma ödeme yapmasan hemen faiz yansıtıyorsunuz. Elinizde tuttuğunuz parama ait lehime faiz ödeyecek misiniz?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sabahat 11 Haziran 10:51

Keşke otomatik cevaplar yerine, doğru düzgün çözüm sunsaydınız. Bahsettiğiniz formu doldurdum ve oradan otomatik cevap geldi. 'paramı 90-180 gün içerisinde iade edeceğinize' dair. Ben de şimdi size soruyorum: Kredi kartı ödemelerimi 1 saat bile geciktirsem, faiz cezası yansıtıyorsunuz. Benim bu parama da +faiz işletecek misiniz? 180 gün paramı bloke etme hakkını kendinizde nereden buluyorsunuz?

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 29 Mayıs 13:55

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler