Garanti BBVA Kredi Kartı Fazla Para İadesi Alamıyorum

Zabit Zabit21 Eylül 03:10

Garanti Bankası kredi kartımı kapattırdım daha sonrasında ise 536 TL kadar fazla paramın kart içerisinde kaldığını öğrendim. 4 kere şubeye gittim 3'ünde dediler ki gün içerisinde paranız yatacaktır fakat yatmadı. 4. Sefere gittiğimde ise her ay ekstre kesiminde parça parça bir kısmını içeriden talimat vererek alabilirsiniz. Ne akla hizmet parça parça alıyorum ben paramı onu anlamış değilim oradaki yetkilide ne olduğunu bilmiyor. Garanti BBVA müşteri hizmetleri ise bana müşterisi olmamam sebebiyle cevap vermiyor. Bu firma nasıl bir firmada benim paramı bana taksit taksit veriyor. Bu ne kadar kalitesiz bir müşteri hizmetleri ve ne kadar tecrübesiz bankacılar ki bana bir cevap veremiyorlar anlamış değilim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Zabit 24 Eylül 15:08

Dediğiniz şekilde tarafınıza ilgili problemi mesaj olarak hallettim teşekkür ediyorum. Yalnız Mersin'de iki ayrı şubeye gittim iki gişe görevlinizde problemimi halledemedi gişe görevlilerini biraz daha geliştirmeniz gerektiğide aşikar görünmektedir.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 21 Eylül 03:25

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler