Garanti BBVA Kredi Kartı Aidatı

Burak Burak20 Eylül 11:09

Kullanmakta olduğum kredi kartım olan Bonus için bu ay ekstreme 141,5 TL kart aidatı yansıtıldığını gördüm ve bu aidatın kartıma iadesini istiyorum. Yargıtay 13. Hukuk dairesince verilen ve 2011/47** Esas ve 2011/115** sayılı son karara göre ise söz konusu yıllık kart aidatının bk. 125 md ve HGK 2010/1-93-88 sayılı kararı uyarınca on yıl geriye dönük olarak tüketiciler tarafından alınabileceğine ilişkin hükmü de kesinleşmiş bulunmaktadır.

Sözleşmede kart çıkaran kuruluş lehine tek taraflı haksız şartlar sağlayan hükümlere yer verilemez. " maddesine istinaden kesilen ücretin Garanti Bankası tarafından tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. İstediğim düzenleme yapılmadığı takdirde hakkımı yasal olarak da arayacağımı bildirmek isterim. İade gerçekleşmezse kartımı da kapattıracağımı beyan ederim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
    Can

Cevaplar

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 20 Eylül 11:10

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler