sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Garanti BBVA Kredi Kartı Aidatı

Fetih Fetih3 hafta önce

16.05.216 tarihinden itibaren aktif olarak Garanti Kredi Kartı kullanıyorum. İlk maaş müşterisi olarak Garanti müşterisi oldum fakat daha sonra maaşım başka banka tarafından ödenmeye başladı. Garanti kredi kartımı kullanmaya devam ettim ve birkaç ay önce kart aidatı alınabilir diye kredi kartımı iptal ettim. Defalarca Garanti tarafından aranarak kredi kartımı yenilemem için arandım ve 95 TL bonus karşılığı kredi kartımın yenilenmesini kabul ettim. Aradan birkaç ay geç ve 141 TL kart aidatı kesildiğini gördüm. Müşteriyi mağdur etmek değil midir bu. Aktif olarak Garanti Kredi Kartı kullanan ve birikimlerimi Garanti Yatırım Hesabımda biriktiren bir müşteri olarak mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum aksi taktir de Garanti müşterisi olmaktan duyduğum memnuniyetsizliği ve mağduriyeti Tüketici Hakem Heyetine başvurarak ve sosyal medya hesaplarımdan sesimi duyurmaya çalışarak hakkımı arayacağımı bildiririm.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Fetih 2 hafta önce

Hiçbir çözüm yok, kart aidatı kesilmemesi için kapattığım kartımı defalarca aranarak tekrar açtırdım sürekli düzenli ödeme yapıyorum ve aynı bankanın yatırım hesabını kullanıyorum. Kartı açık tutma sözümün bitmesini bekliyorum ve Garanti Bankası ile çalışmayı bırakacağım.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 3 hafta önce

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler