09 Ekim
#12756494

Garanti BBVA Kredi Kart Ücreti Kesti!

Yıllardır Garanti Bankası'nı kullanıyorum. Benden kredi kartı ücreti alınmış 144 TL Beş adet otomatik fatura talimatım var. 2 adet bireysel emeklilik ödemem var hisse senedi hesabım dahil düzenli olarak kullanmaktayım. Bankamın benden böyle bir kesinti yapması beni üzdü doğrusu. Kesilen ücretin hesabıma geri ödenmesini talep ediyorum.

Mustafa Mustafa 420 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa14 Ekim

    Garanti Bank kesilen kart aidatını geri ödeyemiyeceklerini iletti bana. Ben de yarın ilk iş olarak kredi kartımı iptal ettirme başvurusunda bulunacağım. Maaş müşterisi olduğum banka benden kart ücreti almıyor.

  • Garanti BBVA Temsilcisi09 Ekim

    Değerli müşterimiz, Garanti BBVA olarak müşterilerimize daha iyi bir deneyim yaşatmak için, Bankamızın resmi iletişim kanallarından hizmet vermeyi önemsiyoruz. Bu nedenle 20 Haziran 2019 tarihinden itibaren Şikayetvar sitesine yazılan mesajlara yanıt veremediğimizi belirtmek isteriz. Bildiriminizi; garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletebilirsiniz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ilettiğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Ziyaretçi Yorumları