Garanti Bbva Kendi Hatalarıyla Faiz Ödetiyor

Emrah Emrah04 Nisan 14:42

Kredi kartı yıllık aidatı çekildi ardından arayıp iadesini talep ettim. Aksi halde kartı kapatacağımı söyledim. Belirli süre kartı kapatmamam karşılığında karta aidatı iade edileceği söylendi. Dedim şu an bu borç görünüyor bunu ödemek zorunda mıyım? Mademki iade edilecek otomatik düşer telefonda görüştüğüm temsilci dilerseniz ödemeyin otomatik düşer ya da ödeyebilirsiniz diğer ay artı bakiyenizi hesabınıza aktarabilirsiniz dedi bu iki seçenekten ilkini seçerek ödemedim.

Kart limitim 5.000 TL iken 5.000,35 kuruş fazlası var şu an ama çok saçma ki sorduğum halde kartta da 0,35 kuruş fazla para olduğu halde ödemedim diye faiz ödetiyorlar. Tekrar temsilciyi aradığımda diyorum kartımda artı bakiye var saçma bu ne faizi arkadaşınız yanıltıyor dinlenilsin Home ofis çalışıyoruz. Siteden yazın cevabı geliyor ama ben karantina sürecindeyim. Bu borcu arkadaşınızın hatası yüzünden faiz ödemek istemiyorum.

Nasıl çıkıp yatıracağım şimdi dediğimde yapacak bir şey yok, o zaman faiz işlemeye devam edecek cevabı veriyor. Siz kendiniz Home ofis'siniz, biz neyiz acaba? EFT hafta sonu kapalıysa başka bankadan nasıl atacağım o hatanızı ben evden çıkarak mı düzelteceğim. Sizlerinki can biz neyiz acaba? Ödeme işini ben ödemiyorum. BDDK, CİMER dahil tüm sosyal medya hesaplarımda da paylaşıyorum. İnsanları evlerinde böyle mağdur edemezsiniz. Millet kredi ötelerken siz kendi hatanızın faizini benden alıyorsanız bunu tüm sosyal medya hesaplarımdan Garanti BBVA adreslerindeki paylaşımların yorum kısımlarında yazacağım. Bu mağduriyeti başka insanlarında yaşamasını istemem.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Emrah 04 Nisan 15:27

Ben bir yere bir şey yazamam gereken sosyal medyaya yazıldı CİMER ve BDDK yazacaklarımlada sonuçlanacak yazılarım

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 04 Nisan 14:55

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler