Garanti BBVA Kartımda Haksız Çekilen Bedel İadesi!

Nuray Nuray09 Ekim 2019 18:42

2016 Mart ayı itibari ile Garanti Bankası ile çalışmaktayım. 8.000 TL'depozito karşılığında 7.500 TL'lik kredi kartı limiti verdiler. Sicilimin temiz olmasına rağmen., kredi kartını kullanmaya başladığımdan bu yana ödemelerimde hiçbir sıkıntı doğmamıştır.

Bankalardaki sicilimden görebilirsiniz, 3,5 yıldır defalarca Söylememe rağmen, kredi kartımın limitini yükseltmediler. Aylardan beri Belki de yıl, her ay düzenli şekilde bana ceza yansıttılar Garanti Bankası'nın Kredi kartınızı kullanıyorum diye, benim her ay kredi kartımı toplam ne kadar kullandığım belli, mecburen para yatırarak limit açıyorum kendime kartı kullanmak için Ve limit açıp kredi kartını kullandım diye Esnek limit kullanım ücreti adı altında ceza ödemişim bu zamana kadar, benim kredi kartımın limitini yükseltmelerini ve bugüne kadar benden çekilen esnek limit kullanım ücretlerinin iadesi talep ediyorum size ekte kartıma yansıtılan ceza bedellerinin bir kaçını gönderiyorum. Acil bu konuda dönüş ricadır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nuray 10 Ekim 2019 09:23

Teşekkür ederiz dönüşünüz için

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 09 Ekim 2019 18:55

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler