Garanti BBVA Kart Üyelik Aidatı!

Queen Queen27 Şubat 11:37

Kredi kartıma 141 TL civarı bir aidat yansımış. İptali için Telefon bankacılığını aradığımda bunu yasa gereği alındığı iptali adına herhangi bir kampanya çıkmadığını öğrendim. 

Neye göre hangi yasaya göre alındığını sorduğumda detay verilemedi. Şubeye yönlendirildim ama şube de telefon bankacılığına aktarıyor. İşte müşteri pinpon topu gibi oynatılarak pes ettirilip ödetiliyor bu ücretler. Ben neye hangi yasaya istinaden ödüyorum?  

Kime göre neye göre iptal ediliyor bunu bilmek istiyorum. Telefon bankacılığı beni ikna edemeyecekse neden mevcut orada bilmek istiyorum. Yasa demek kolay ama hangi yasa? O zaman önüne gelen giden para kessin yasa desin böyle bir mantık nasıl olabilir?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Queen 27 Şubat 11:42

Telefon bankacılığına şikayet kaydı açtırdım ama çözüm sağlanamadığını anlatmak istemiştim...

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 27 Şubat 11:40

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler