12 Kasım
#12950534

Garanti BBVA Kart Ücreti Aldı

Yıllardır kullanmış olduğum kartıma 144 TL kart ücreti yansıdı. İadesi için yardımınıza ihtiyacım var, 7800 TL limit var ve aktif bir şekilde kartı kullanıyorum. Kart iptal talebimi karşılayan ekip 80 TL'yi kendilerinin karşılayacağını 64 TL'sini benim ödeyeceğim iletti ancak daimi müşterinizim ve iadesini talep ediyorum.

Burcu Burcu 612 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Burcu12 Kasım

    İşlemim hakkında yardımcı olabilir misiniz, buradan cevp veremiyorsanız arayıp bilgi verebilirsiniz. İade işlemini yapabilirsiniz, burada iyi bir deneyim yaratmak için cevap vermediğinizi iletmişsiniz ancak hiç iyi bir deneyim olmadı.

  • Garanti BBVA Temsilcisi12 Kasım

    Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Ziyaretçi Yorumları