Garanti BBVA  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Garanti BBVA Kart Teslimi Yapılmadı ve Talebim Dışı İşlemler

332görüntüleme
İlknur
İlknur 19 Kasım 2020 15:46

Bostancı Şubeye bir şube koduyla hesap açtırmaya gittim istediğim hesaptan başka hesap açtılar (s**  isimli kişi) kartını ve istemediğim halde zorla kredi kartını verdiler. Sonrasında kapatın bunları tek istediğim bu kodlu hesap ve kartı dedim hesabı açtı kartı vermedi. Bir daha şubeye gelemem çalışıyorum dedim sıkıntı çıkarsa beni arayın çıkmayacak dedi. İki haftadır kart gelmedi. Bugün garantiden mesaj geldi şubeye gelip almazsanız iptal edilecek diye.

Niye insanları uğraştırıyorsunuz ben zaten güç bela işten vakit bulup gelmişim oradaki insanın hatası yüzünden niye mağdur ediliyorum. Ben acilen kartımın verdiğim adrese gelmesini talep ediyorum. Şubeye gelemem çalışıyorum. Kartı almam mecburi. Müşteri hizmetleri desen hiç yardımcı olmuyor sinir bozucu bir durum. Kesinlikle garanti gözümden düştü yanına yaklaşmam işim görülsün yeter diyordum ama onu da mahvettiler. Tek istediğim kartım ya bu kadar aciz olmamalı bir banka sistemi. 

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA19 Kasım 2020 15:55

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .

Benzer Şikayetler