Garanti BBVA Kart Aidatı Ücreti Aldı İadesini İstiyorum

Coşkun Coşkun3 hafta önce

Garanti Bankası tarafından sunulan ve yaklaşık 5 yıldır kullandığım Miles&Smiles ve AMEX kartımı ilk aldığımda şubeden aranmıştım ve kart aidatı alınmayacağını belirtmeleri üzerine kartı düzenli kullanmaya başladım. Aradan geçen 4-5 yıldan beri yansıyan yıllık kart aidatlarını iptal etmelerini rica edince iptal ediyorlardı ve bende düzenli kullanıyordum. 1 Ocak 2020 itibariyle miles&smiles 240, AMEX 128 TL olmak üzere 368 TL kart ücreti yansıttılar ve iptal edemediklerini paylaşıyorlar ve bunun üzerine kartı kapatmam gerektiğini belirttim ve bugün kartımı kapattılar.

Öncelikle sadık müşterilerinize olan yaklaşımınız çok çirkin, her ay 10.000 TL'ye yakın harcama yapıyor ve düzenli ödüyorum, yansıyan kart ücretlerini iade etmenizi talep ediyorum malum kullanmadığım kartın aidatını neden ödeyeyim. İptal etme kararı aldığınız gibi iade etmesini de biliyorsunuzdur umarım. Eğer iptal etmez iseniz şayet, hakem heyetlerinde hakkımı yasal hakkımı arıyor olacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Coşkun 3 hafta önce

Arkadaşlar keşke burda nazik olduğunuz kadar çağrı merkezi ile konuşurkende nazik olsanız ve uzun süreli müşterilerinize yardımcı olup üzmeseniz.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 3 hafta önce

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler