Garanti BBVA Kampanya Katılımları Geçersiz

Bekir Bekir01 Nisan 17:48

31 Mart'ta BonusFlaş uygulaması üzerinden 10.000 TL okul ödemesine ekstra 50.000 mil (500TL demek) ve kişiye özel harcama kampanyasından da 9.750 TL gibi bir harcamaya da ekstra 7.500 mil (75TL) kampanyalarına katıldım.

Kampanyaların hiçbirinde kampanyalar birleştirilemez denmiyordu, hatta bir tanesinde de kampanya birleştirilebilir diyordu. Katılımlar sonrası Shop&Fly AMEX kartımla 15.796 TL'lik okul ödemesi yaptım. 

Ancak; 1. Okul ödemesi kampanyam kurum anlaşmalı olmadığı için geçerli sayılmamış (kampanya detayında anlaşma şartı yok, üye iş yeri olma zorunluluğu yoktur denmiş). 2. Kişiye özel harcama kampanyamın akıbetini söyleyebilen yok. 3. AMEX'in %1.5 puan taahhüdünden gelmesi gereken 236 TL'lik mil/puan yerine 5.27 TL'lik mil hediye edilmiş, sağ olsunlar. 4. 4440333'ü arıyorum, şikayet alamayız diyorlar, o zaman işlemi iptal edin ben okul ödememi nakit yapıp daha ucuza yapabiliyordum diyorum ona da yok diyorlar. Okul harcamam için üye iş yeri olma zorunluluğu olmamasına rağmen üye iş yeri değil diyorlar. %1.5 puan için o değişebilir, kurum ödemesi olduğu için diyorlar. 5. Yakın zamanda yaptıkları uygulama güncellemesi ile de ne eski kampanyaları ve şartlarını görebiliyorum ne de kampanyayı gerçekleştirme durumumu. Çok şükür ekran görüntüleri (ekte) elimde ki iddiamı kanıtlayabiliyorum.

Kimse kusura bakmasın ama bu AMEX kartları doğru düzgün çalışmıyor diye yanında bir de Mastercard verip ikisi için ayrı aidat alıp yılda yaklaşık 400 TL çarpıyorlar benden. Tüketici olarak doğru kampanya katılımı, zamanında işlem yaparak da bu tutarı ve fazlasını çıkartmak benim hakkım.

Yoksa yılda bana 400 TL ödetip bana fayda sağlamayacak garanti gibi iki düzine banka ve 100 den fazla kart zaten var bu ülkede. Yıllarca yk Adios kullandım, hala da kullanıyorum, böyle bir şey henüz başıma gelmedi.

Bir banka olarak Garantinin öncelikli işinin kredi alıp kredi vermek olması gerekmez mi? Kampanyaların, kredi kartlarının da buna araç olduğunu düşünmekteyim. Yok deprem yardımı, yok virüs bilgilendirmesi yapmaktan ziyade herkesin öncelikle kendi işini düzgün yapması, daha sonra pr işleri ile ilgilenmesinin yerinde olduğunu da şahsen değerlendiriyorum.

Garanti Bankası'ndan puan olarak yatırdığı 5.27 TL'yi hesabımdan alıp üzerine yattığı ancak hak ettiğim 500+75+236=811TL'yi kredi kartı hesabıma puan olarak yüklemesini rica ederim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Bekir 01 Nisan 18:13

İletişim formundan da şikayetimi 74290611 referans nsu ile ilettim ama nasıl olsa oradan kışkışlarsınız müşterilerinizi, bu mecraya daha çok güvendiğim için şikayetim burada açık kalacaktır.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 01 Nisan 17:55

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler