10 Eylül
#12582857

Garanti BBVA Kampanya İşlemim Halen Düzeltilmedi

Okula dönüş 60 TL Bonus kampanyası kapsamında yaptığım alışveriş 125 TL üzerinde olmasına rağmen şu anda 2. işlem olarak görünmüyor. Garanti Bankası sosyal medya destek hesabından bu durumu 3 gündür iletmeme rağmen BonusFlaş uygulamasında halen düzeltilmemiş, hemen düzeltilmesini istiyorum. Müşteriyi aldatmaya hakkınız yok.

Fatih Fatih 913 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Fatih2 g

  Selvi hanım tarafından kampanya sonunda 60 TL bonusumun yükleneceği bilgisi verildi.

 • Fatih4 g

  Hemen acil olarak dönüş sağlayıp işlemleri düzeltin böyle saçmalık olmaz bu bir rezalet.

 • Fatih4 g

  Ne Hepsiburada ne GittiGidiyor ne de en son yaptığım Migros sanal market alışveriş işlemi BonusFlaş uygulamasında görünmüyor hem 60 TL bonus kampanyası hem de Migros sanal market 50 TL bonus kazanım bilgim hemen BonusFlaş üzerinde görünsün hemen düzeltin ve acil dönüş sağlayın günlerdir yalan söyleniyor ve oyalama yapılıyor aksi takdirde kartımı iptal edeceğim.

 • Fatih10 Eylül

  GittiGidiyor'dan yaptığım 3. siparişimde işleme alınmadı hemen düzeltilmesini istiyorum.

 • Garanti BBVA Temsilcisi10 Eylül

  Değerli müşterimiz, Garanti BBVA olarak müşterilerimize daha iyi bir deneyim yaşatmak için, Bankamızın resmi iletişim kanallarından hizmet vermeyi önemsiyoruz. Bu nedenle 20 Haziran 2019 tarihinden itibaren Şikayetvar sitesine yazılan mesajlara yanıt veremediğimizi belirtmek isteriz. Bildiriminizi; garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletebilirsiniz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ilettiğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Ziyaretçi Yorumları