Garanti BBVA İzmir- Ödemiş Şubesinden Şikayetçiyim

Hatice Hatice28 Eylül 10:40

65 yaş üzeri babamın Garanti Bankası'na kredi borcu vardır. Pandemi dolayısı ile kızı olarak ben gidip aylık ödemelerimi düzenli şekilde yapmış bulunmaktayım. Eylül ayının ödemesini yapmak için gittiğimde daha ne kadar ayımız kaldığını öğrenmek istedim ve bayan bana bilgi veremeyeceğini belirtti. Kredi sahibinin kendisi gelmesi gerektiğini belirtti.

Ki bundan yaklaşık pandemi döneminin ilk başlangıçlarında ödemeye ben gittiğimde diğer sorumlu beyefendi bana ne kadar kaç ay kaldığını söylemişti (şu an için unuttum ve tekrar öğrenmek istedim) kredi sahibinin gelmesi gerek diye de bir tabir kullanmamıştı. 

Bu pandemi döneminde ben kronik hasta olan babamı bankaya götüremem. Para yatıracaksanız alabilirim diyor sen bir başkasına bilgi veremediğin tüketicinin nasıl bir başkasından parasını alabiliyorsun ki? Eldiven make takıp korunmanın arkasından konuşması değil. Bankacı olduysa tüketiciyi de düşünecek.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 28 Eylül 10:55

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler