Garanti BBVA İzinsiz Facebook Fb. Me/ads Harcaması

Dursun Dursun3 hafta önce

5 Temmuz 2020 saat 21:00 civarı telefonuma 2 adet mesaj geldi. Facebook 50000 jpy harcama yapılmıştır şeklinde bilgi mesajı geldi kartıma 2 adet 3282,73 toplamda 6565,46 TL yansımış. Mesaj geldikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak kartımı hemen kapattırdım ve ertesi gün banka şubesine giderek itiraz dilekçesi verdim. Bu harcama benim bilgim ve onayım dışında gerçekleşmiştir ve ben hiçbir şekilde Facebook'ta kart bilgilerimi girmedim Garanti Bankası'nın güvenlik açığı vardır paramın iadesini istiyorum. Bu parayı kesinlikle ödemem gerekirse yargıya giderim.

Cevaplar

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 3 hafta önce

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ayşe 3 hafta önce  

    Ben de aynı durumla karşılaştım, pek çok kişinin de benzer şikayeti var. Kartta güvenlik açığı var bu tutar çekilmeden önce bilgi gelmeli, şifre istemeliydi. Süreci buradan paylaşırsanız aynı durumdaki kişiler de bilgilenmiş olur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler