Garanti BBVA ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Garanti BBVA İstemediğim Halde Kredi Kartı Verip Kart Ücreti Alıyorlar!

181görüntüleme
Aslı
Aslı 27 Kasım 2020 23:16

Kredi çekerken bana hesap açıp kredi kartı vermek istediler şubeden ben kullanmak istemediğim için kartı almadım. Daha sonrasında sürekli beni kredi kartı kampanyaları için aradılar her aradıklarında kartımı kullanmadığımı iptal etmelerini söylediğin halde sırf ay sonunda prim alabilmeleri için kartımı iptal etmediler. Neredeyse 10 kez iptal talebinde bulundum. Her seferinde talebimi tamam deyip yerine getirmediler üstüne yetmezmiş gibi bir de bana kart ücreti yansıttılar.

Sorunumu hangi dilde anlatmam gerekiyor şikayetimi kaç kez daha dile getirmem gerekiyor?   BİMER e CİMER ® e mi yazalım bu çalışanların başında kimse yok mu bu nasıl sorumsuz bir banka sorunum çözülmediği sürece şikayetimi her mecrada dile getireceğim!

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA27 Kasım 2020 23:25

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler