Garanti BBVA & İstegelsin İndirim Kodu!

Köksal Köksal2 ay önce

Garanti BBVA İstegelsin sitesi ile iş birliği yaparak Banka Kartı ile İstanbul karta yükleme yapan müşterilerine 50 TL indirim sağlayan kod gönderdi. Kampanya Şartlarında ise ilk 20 bin kişiye indirim kodu verileceği ve söz konusu kodların ise 31 Aralık tarihine kadar kullanılabileceği yazılıydı. Kampanya yani indirim kodu alma süresi ise 15 Aralık'da son buluyordu. Ben de 27 Kasım günü kampanya şartlarını yerine getirerek indirim kodu kazandım ve ilgili Banka bana kodu gönderdi. Buraya kadar her şey normal gibi. Kodu kazandım ve nasılsa ilk 20 bin kişinin içindeyim diye 08 Aralık tarihinde İstegelsin sitesinde yapmış olduğum siparişimde kodu kullanmak istedim. Ancak İstegelsin sitesi kodu geçersiz saydı. İlgili firmanın müşteri hizmetleri binlerce insanın bu durumu yaşadığını ve sorunu çözeceklerini belirtti. Aynı sorunu 72670453 numaralı Referans numarası ile Bankaya da bildirdim. Banka kampanya bitti, 20 bin kişi kodu kullandı dedi. Oysa biz zaten 20 bin kişinin içindeydik. Yaptığım araştırmada Banka on binlerce insana kod dağıtmış. Yani İstanbul Kart'a para yükletip 20 binin çok çok üzerinde indirim kodu dağıtmış. Bankanın kodunu alan binlerce insan mağdur olmuş ve banka bu kampanyanın şartlarını yanlış yazarak binlerce insanın İstanbul Kart'a para yüklemesini sağlamış ve haksız kazanç elde etmiştir. Bu durum hukuka aykırı ve suçtur. Banka 20 binden fazla kod vermemeliydi. Vermeseydi bizlerde mağdur olmazdık. Bankanın İstegelsin sitesi ile birlikte mağduriyetin giderilmesini bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Köksal 2 ay önce

Her şikayet edene aynı cevabı veriyorsunuz. Konuyu bankanıza ilettim. Şikayetimde yazılı referans kodunu inceleyin. Şimdi yeniden yazdım. İyi okuyun. İlgisiz cevap vermeyin.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 2 ay önce

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler