08 Kasım
#12928679

Garanti BBVA İptal Ettirdiğim İşlemin Her Ay Ödemesi Alınıyor

Böyle bir şey görmedim gerçekten. Yıllardır maaşımı ve harcamalarımı Garanti Bankası'yla yapıyorum. Normalde de hesabı çok inceleyen biri değilim yanlış ve hata olmadığını düşünerek ama fazlasıyla oluyormuş. İptal ettirdiğim işlemin her ay ödemesi alınıyor ve itiraz ettiğim kabul edilen iade ücretim ödenmiyor çağrı merkezi şubeye gitmemi şube ise çağrı merkezine gitmemi söylüyor. Her ay işlemlere faiz ödetmeyi ve günü geldiğinde yapılacak bütün işlemleri yapmayı biliyorsunuz benim param nerede bu işlemi kim yapıyor kim ilgileniyor belli değil. Maaşı da başka bankadan almayı ve bireysel emekliliğimi de iptal ettireceğim tüketici hakem hayetine de bu durumla ilgili şikayetimi bildireceğim.

Dilan Dilan 404 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Dilan08 Kasım

    Sizin iyi hizmet vermediğiniz zaten ortada ben zaten gerekli mercilere şikayette bulunacağım önemli olan diğer kullanıcıların bilmesi mağdur olmaması teşekkürler.

  • Garanti BBVA Temsilcisi08 Kasım

    Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler