Garanti BBVA ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Garanti BBVA İptal Edilen İşlem İadesi

1.086görüntüleme
Taner
Taner 16 Kasım 2020 19:37

Bankanın 2126**48 numaralı müşterisiyim. Bir e-ticaret sitesinden aldığım ürün, kargo gecikmesi nedeni ile iptal edildi. İlgili site 24 saat içerisinde satış tutarını 27,94 TL + 21,94 Bonus olarak iade etti. Ekstrede iadesi görünen bonus iadesi kartıma yansımadı. Harcama itirazı yaptım, itirazım olumlu sonuçlandı diye 7 Kasım'da SMS de aldım. Ancak hala ilgili bonus, kartıma yüklenmedi. Aynı işlem için yeniden harcama itirazı yapamıyorum mobil uygulamadan. Müşteri hizmetleri de şubeye yönlendirmekte, hem de Covid salgını döneminde. Taraftar kartı olduğundan yüksek aidatı dahi kabul eden bir kart sahibi olarak, en azından almadığım bir hizmet için bonus iadesi yapmayarak hak gaspına uğratılmanın yarattığı hayal kırıklığından şikayetçiyim.

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA16 Kasım 2020 19:40

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Taner
Taner16 Kasım 2020 22:41

Ben zaten size ulaşmanın yollarını denemiş ve çözüm alamamışım. Keşke iletişim bilgilerimi talep ederek siz bana ulaşma ve sorun çözme gayretinde olsaydınız... Buraya sabit bir mesajı kopyalayıp yapıştırmak maalesef müşteri memnuniyeti sağlama çabası değildir.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler