Garanti BBVA İnsanlarla Dalga Geçiyor

Celalettin Celalettin1 ay önce

Garanti Bankası'na olan kart borcumu 2 yıl evvel Hayat Varlık kurumuna ödedim. İbra yazılarını aldım. Ancak bir yıl sonra Findeks'e borç bildirdiler. Garanti Bankası yetkililerine durumu anlattım. Findeks kurumundan silim işlemi yaptılar. 2019 Kasım ayında tekrar bildirdiler gerekli görüşmeyi yaptıktan sonra Findeks'ten sildiler. Fakat nasıl bir kayıt sistemleri varsa iki gün önce tekrar bildirim yapmışlar. Bizler tüketici olarak böyle bir bankanın kayıtlarına nasıl güveneceğiz. Hukuki işlemlere başlatacağım. İnsanların onuruyla hiçbir kişi ya da kurum oynayamaz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Celalettin 1 ay önce

Belirttiğiniz adreslere yazılı müraacatta bulunuldu. Artık otomatik cevap vermeyi bırakınız. İnsanların onuruyla oynamayınız.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 1 ay önce

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler