Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Garanti BBVA Hisse Senedi Sattı/ Eksik Yattı

profile
Dogukan
01 Aralık 2023
1.045

Hisse senedi sattım ve 28.11.2023 tarihinde hesabıma 802 TL geçmesi gerekirken 536 TL geçti. Param ® eksik yatırıldı, müşteri hizmetlerini aradım ama kimse ilgilenmedi konuyla. Dekontlar ve hisse emir geçmişinde bariz şekilde görünmekte 802 TL olması gereken; ancak hesaba geçen tutar 536 TL. Çözülmesini bekliyorum.

Garanti BBVA Hisse Senedi Sattı/ Eksik Yattı
Garanti BBVA Hisse Senedi Sattı/ Eksik Yattı

Benzer Şikayetler

Garanti BBVA Hisse Senedi Paramın Hesapta Gözükmemesi

profile
Ahmet
12 Ekim 2023
412

Bugün borsada yaptığım işlemde 2 emir gerçekleşmedi. Para hesapta gözükmüyor normalde hisse kullanım bakiyesi olarak gözüküyordu. Yani yazıklar olsun insanların güvendiği Garanti Bankası'na müşteri hizmetlerine bile ulaşılmıyor. Sabahtan beri uğraşıyorum

Garanti BBVA Haksız Yere Benden Alınan Para

profile
İshak
11 Ekim 2023
652

Garanti BBVA hisse senedi alım emri verdim. Emri sonra iptal ettim ama komisyonlarını aldığı gibi emir iptalinden oluşan paramı geri vermiyor bu 2. Kez oluyor. Garanti BBVA Hizmeti kesinlikle çok kötü ve müşteri temsilcisi diye birimi var ama sadece var ulaşmak mümkün değil.

Garanti BBVA Haksız Yere Benden Alınan Para

Garanti BBVA Hissemi Satamıyorum 3gündür

profile
Esra
28 Eylül 2023
1.457

3 gündür hisse senedimi satamıyorum. Hisseden ciddi zararlar ediyorum. Satış emri veriyorum geri iptal oluyor. Ne hakkınız var? Nasıl almak istiyorsak öyle de satarız. Günlerce zarar edip beklemek zorunda mıyız? Müşteri hizmetlerini arıyorum, saatlerce bağlanamıyorum. Sorunu çözen yok.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Kaan
Kaan

Aynı sorun bende de yaşandı. Halka arzlardan bir kısmını sattım, tarafıma 623 TL civarı yatırılması gerekirken 490,27 TL yatırıldı. Garanti BBVA açıklama bekliyoruz.

Buse
Buse

Bu binho yla alakalı bir durum sanırım 585 TL yatması gereken tutar 450 TL yattı

Benzer Şikayet Yaz