10 Temmuz 2019
#12246129

Garanti BBVA Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Yıllardır Garanti kredi kartını aktif olarak kullanan birisiyim. Dün ekstremi incelerken hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm ve çağrı merkezini arayarak durumu belirterek ücretin iadesini talep ettim bir şey yapamayacaklarını söylediler ve ben de kartımın iptalini istedim. Daha önceki yıllarda da bu ücretin kesildiğini yeni fark ediyorum.


2019 yılında diğer kartlar bas bas biz ücret almıyoruz, hatta size biz aidat ödüyoruz derken Garanti Bankası'nın bu uygulaması çağ dışılık ve haksız kazançtan başka bir şey değildir. Bu ücretin iade edilmemesi ve çağrı merkezi çalışanınız suçu bana atar tavırları ve ilgisizliği yüzünden hesabımı kapatıyorum ve Enpara kredi kartı açmaya karar verdim. Bu kafayla daha çok müşteri kaybedersiniz.

Abdurrahman Abdurrahman 1.364 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti BBVA Temsilcisi06 Ağustos 2019

    Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Ziyaretçi Yorumları