Toplam çözüm sayısı
..
Garanti BBVA ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Merve'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
1 Destekçi

Garanti BBVA Hesabımdan Haberim Olmadan Nakit Çekildi

276görüntüleme
Merve
Merve 18 Ocak 22:23

Banka kartım kayıp olmamasına rağmen daha önce hiç gitmediğim bir semtin Garanti ATM'sinden hesabımdan nakit çekim işlemi gerçekleşmiş. İki defa itiraz formu doldurdum. Müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkün olmadığı için şubeye gidip şikayetimi dile getirdim. Mağdur edeceklerini düşünmüyorum siz bizden haber bekleyin dediler ve 1.5 ay oldu hala geri dönüş yok. Mail atıyorum cevap yok. 

Bankada bize dair en az iki ulaşabileceğiniz numara var ve niyetiniz kredi vermek olunca sabahın köründe bile taciz edebiliyorsunuz ama sorun sizin güvenlik sisteminiz olunca nedense iki günde bir arayan bankanızdan ses yok. Hesabımda para tutamıyorum çünkü size güvenmiyorum. Maaşım yatar yatmaz a*** hesabıma atıyorum. Şikayetimi dikkate almanızı ve dönüşün hemen sağlanmasını istiyorum.

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA18 Ocak 23:04

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Merve
Merve18 Ocak 23:29

Gram yardımcı olmuyorsunuz aklı olan sizinle çalışmasın.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler