Garanti BBVA  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Emrah'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Garanti BBVA Hesabım Ulaşamıyorum, Kapatmış Olabilir Misiniz?

1.602görüntüleme
Emrah
Emrah 21 Kasım 2020 10:40

Bir önceki iş yerimde çalıştığım arkadaşlar ile aynı evde kalıyorduk. O** g**, c** e**, c** k**, Ben dahil 4 'müzde. Garanti den maaş hesabımız vardı. Ev kiraları vs ekstra kendi aramızdaki alışverişlerimiz den dolayı bana para atıyorlardı bende onlara o zaman o**g*** arkadaşının birinden para istemişti kendi borçlarından dolayı sıkışmıştı. Bende dışarıda olduğum için benim hesabı vermiş bu ayki giderleri düş geri kalanı bana gönder diye.

 Her neyse ismini hatırlamadığım bir isimden geldi o 6.000₺ ama çekemedim. Parayı pazartesi günü bankadan çekmek istediğimde hesabınızda hareketler Ce**, o**r, *Çi*kim bunlar diyor niye sana her zaman para atıyorlar diyor hepsi ev arkadaşım kiralar vs ben topluyorum dedim. 

hepimizde maaş müşterisiyiz dedim o son 6 bin ₺ sordu onu da arkadaşın arkadaşı olduğunu söyledim. Yok takılmışsınız izlemeye dedi. Sonra bloke kaldırdık ama bu seferde kısıtlama getirildi. İşten ayrılalı 1 yıl olmuş tekrar yeni gireceğim bir iş yeri garanti ile çalışıyor IBAN almak için kartı ATM soktuğumda kartı almıyor. Müşteri hizmetleri ulaşamıyorum. Hesabım kapatılmış. Şimdi bu ne demek oluyor. Araştırdığıma göre "terör kara para aklama vs "gibi şeyler çıkıyor bu suçlamaları bana yapmış oluyorsunuz. 

Bunların hiçbirini kabul etmiyorum aksine dava açmayı düşünüyorum pazartesi şubeye gideceğim eğer açılmazsa ve bu suçlamaya devam ederseniz kesin açacağım bu yaşıma kadar hiçbir zaman devletime yanlış yapmamış ben bir gün Adliye koridoru görmemiş beni terörist gibi gösteren siz. Bunu yapan İspanyollar mı yok Doğuş Grubumu bizi durduk yere niye fişliyorsunuz. Hesabını vereceksiniz. 1102347**86 e--- e--hesabımı kontrol edip bana acil bir dönüş yapmanızı bekliyorum. 

Emrah
Emrah21 Kasım 2020 10:43

İlk Etapta yeni gireceğim bir iş yerine o yüzden işi kaçırmama adına acilen hesabımı aktif veya yeni bir maaş hesabımın açılmasını. Sonraki aşama kendimi tamamen aklama ve temize çıkmam için bir avukat tutup temize çekmek çok büyük suçlama bunlar hesabıma giren çıkan belli 3.000₺ 1 sefer 6.000₺ girmiş o da ayda zaten aylığım 3.000₺ adamlar milyon dolarlar çalıyor aklıyor onlara bir şey yok gelin garibanın ensesine çökün

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA21 Kasım 2020 10:55

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Emrah
Emrah24 Kasım 2020 10:58

Kötünün de iyisi vardır. Derler o şekilde sorunum çözüldü. Hesap açıldı. Ama sadece maaş cekebilcem başka hiçbir bankacılık işlemi yapimiyacam. Kötü yani niçin kapatiklarinida bilmiyorlar. Temize çekebilirmişim ama evrak sunmam gerekiyor ne istediklerini bilmiyorum. 1 yıl geçmiş hesabım kapatili. Hangisini neden evrak istiyorlar ne tür bir evrak onları tatmin edecek 😣🤨🤔 yinede en azından hesabım açıldı. Yoksa işten olabilirdim.

Emrah
Emrah24 Kasım 2020 10:59

Hesabım açıldı. Ama bankacılık işlemleri nasıl duzeltecem yarın öbür gün kredi istesem alamiyacakmiyim maaş müşterisi olarak

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler