Garanti BBVA  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Garanti BBVA Havale Yapılmıyor. Temsilciye Ulaşmak İmkansız

798görüntüleme
Yunus
Yunus 21 Kasım 2020 22:22

Garanti hesabımdaki parayı ne mobil uygulamadan ne internet şubesinden havale yapamıyorum. Üzgünüz şu anda işleminizi yapamıyoruz hatası alıyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum bankada hesabım ve param olmasına rağmen internet hizmetine numaranız kapalı şubeden başvuru yapın diye mesaj geliyor ve arama sonlandırılıyor. Kullandığım en kötü banka mobil uygulaması ve gördüğüm en kötü hizmet internet sitem dahil her yerden bu konuyu dile getireceğim asla kullanmam ve kullandırmam. Pandemi günlerinde müşterileri şubeye çağırmak ve parasını reğin almak ne demek oluyor?

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA21 Kasım 2020 22:25

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Yunus
Yunus21 Kasım 2020 22:29

Şu anda form doldurdum ancak hafta içi bana destek verdikten sonra sizin hizmetinizin ne önemi var mesai saatleri dışında param rehin alınmış durumda konuyu mahkemeye taşımayı düşünüyorum. Çünkü sözleşmenizde havale için bir aktarım saati belirtilmiyor.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler