19 Ağustos
#12454646

Garanti BBVA Harcama İtirazı Fiyaskosu!

Benim bilgim dışında kredi kartı bilgilerimi alıp sizin alt acentanız tarafından sigorta yapıldığını kredi kartı ekstreme bakınca öğrendim ve araç sigortası yapıldığını öğrenince şok oldum. Ne kişiyi tanırım ne aracım var ve mağdur oldum.


Bankayı aradım harcama itirazında bulundum fakat banka karşı şirketin yani sizin işlemi provizyon kodu ile iptal yapabileceğinizi söyledi yok yapmaz ise 60 80 arası banka siz iptal yapmazsanız öyle iletişime geçecekmiş. Benim anlamadığım benim kredi kartımla bilgim olmadan yapılan işlemle adam şu an aracıyla sigortalı gezecek ne kadar saçma bir durum ve sizin Çankaya Ankara 'da bulunan B** U*** acentanız sadece bir mesajla bu sigortayı yapmış, adam nasıl almışsa bilgilerimi sadece Whatsapp üstünden kredi kartı numaramı son kullanama ve arkadaki 3 haneyi yazı ile yazmış ve sigorta yapmış, ne 3D security istemiş ne kredi kartı fotoğrafını istemiş. Bu nasıl ciddiyetsiz şekilde bir sigorta yapma, sizin gibi köklü bir şirket bir de.


Poliçe numarası 8201072219 bu poliçeyi ben yapmadım, adamı tanımam etmem bilgilerimi nereden aldı ise alıp sigorta yapmış. Bu sigortanın iptalini ve paramın iadesini istiyorum geri dönüş yaparsanız savcılığa da başvuru yapacağım.

Ali Ali 1.430 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti BBVA Temsilcisi19 Ağustos

    Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

  • Ali19 Ağustos

    Garanti Bankası 2 dakikada iptal yapacağı işlemi yapmıyor aramıyor karşı firmaya ulaşmıyor bile. Kartımı çalıp sigorta yapan zevk ile geziyor hırsızın yanında oluyorlar bir de işlem sonuçlanana kadar parayı yatırmam lazımmış faize düşmemesi için nasıl bir saçmalık bankanın güvenlik açığından kartımla hırsızlar işlem yapsın bankaya nasıl güvencez şimdi

Ziyaretçi Yorumları