sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Garanti BBVA Haksız Komisyon İşlem Ücreti

Mine Mine21 Ekim 16:37

Garanti BBVA bankasının uzun yıllardır aktif kullanan müşterisiyim detaylarını aşağıda banka müşteri hizmetlerini de yazdığım üzere tüm ürünlerini kullanan (kredi kredi kartı KMH otomatik fatura ödeme vb... Gibi ) müşteriyim. Buna rağmen tarafıma yapılan euro hesabım IBAN TR08**************************40 2***********390 referans numaralı ------- euro havaleden dolayı hem gönderici hem alıcı olan benden yüksek komisyon kesildi. Çalıştığım şubeyi aradığımda yapacakları bir şeyin olmadığını şube müdürü ile görüşmeye gerek olmadığı gibi biz kestik oldubittiye getiriyorlar. Komisyonun tarafıma iadesini istiyorum. Haksız ve müşteri memnuniyeti ile hiç alakası olmayan bir hizmet anlayışı. İade istiyorum.

Merhaba kolay gelsin bankanızın yıllardır aktif tüm ürünlerini kullanan (kredi-kredi kartı-OTOMATİK fatura ödeme-KMH-HGS) vb... Yıllık para trafiği yoğun olan müşterisiyim. Yalnız ev alacağımdan emanet olarak son euro hesabıma yapılan 2020********390 referans numaralı ------- euro havaleden dolayı hem gönderici olan müşteriden komisyon alındı hem de benden 169,75 euro kesildi ben zaten bankanızı aktif kullanmam dan dolayı bu tutarın tarafıma iadesinin yapılmasını istiyorum. Lütfen gerekli çalışma yapılarak iadesinin gerçekleşmesini arz ederim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Mine 21 Ekim 23:00

Merhaba! Konu denilen adrese mail atıldı yalnız hala iade ile alakalı herhangi bir dönüş yapılmadı İade istiyorum

profile-icon Mine 21 Ekim 18:33

Merhaba konu garantibbva.com.tr iletişim formuna gönderildi.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 21 Ekim 16:40

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler