Garanti BBVA ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Garanti BBVA Hakem Heyeti Kararı Ve Sonrasındaki Zulüm

1.948görüntüleme
Hamdi
Hamdi 16 Kasım 2020 17:03

Garanti Bankası'nın Shop&Fly kredi kartını kullanıyorum, temmuz ayında ekstreme 274 TL kart aidatı yansıtıldı, ben de Tüketici Hakem Heyetine başvuru yaptım, Tüketici Mahkemesi 21/10/2020 tarihinde 274 TL nin bana iade edilmesi gerektiğine karar verdi, ben de müşteri temsilcisini aradım, aidat parasının kartıma ödenmesini istedim, onlarda beni şubeden aramam gerektiğini söylediler. Sonra ben de şubeyi aradım, şubedeki müşteri temsilcisi bana size gelen karar kağıdını onlara getirmemi iade için kayıt açılacağını ve 2 gün sonra tekrar gelip imza atmam gerektiğini söyledi. Ben de ülkemizde Covid-19 salgını olduğunu şubeye gelmek istemediğimi ve başka bankanın kart aidatını şubeye gelemden kartıma iade ettiğini söyledim, müşteri temsilcisi bana bizim bankamızda ilerleyiş bu şekilde olduğunu söyledi. Ben de şubeye gelirim imzayı atarım ama sonra da kredi kartımı kapatırım dedim, o da bana umursamaz bir ses tonuyla sizin tercihiniz siz bilirsiniz dedi.

Bundan sonra bir daha Garanti Bankası'nı tercih etmeyeceğim, Garanti Bankası'na ait bütün kredi kartlarımı ve hesabımı kapatacağım. Bir daha garanti bankasıyla değil çalışmak bankanın önünden geçmem.

Gelişme
Gelişme

15 Aralık 2020 15:07

Shop and fly puanlarım ile almış olduğum uçak biletini Covid-19 nedeniyle iadesini istedim ve belli bir süre sonra puanlarım hesabıma yattı ama eksik yattı, müşteri hizmetlerini aradım ve bu kesintimin bana karyatur'un hizmet bedeli olarak kestiğini söylediler. Ben de sinirlenerek kartımı iptal ettim. Kullanmamış ve almamış olduğum bir hizmet için neden ben hizmet bedelini vermek zorundayım ki. Yaptıkları gerçekten çok ayıp bir davranış. Devamlı Garanti Bankası'nı kullanıyordum, vermiş olduğu hizmetlerden ve bonuslardan çok memnundum ama keşke bu şekilde yapmamış olsalardı ve kullanmaya devam etseydim.

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA16 Kasım 2020 17:10

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler