21 Ağustos 2019
#12454297

Garanti BBVA Habersiz Hesap İşletim Ücreti!

Sayın Garanti Bankası yetkilisi


Garanti BBVA zaten 100 USD bakiyesi bulunan hesabımızdan 18,95 USD hesap işletim ücreti kesmiştir. Yasal olmayan bu işlemin iadesini istediğimizde şube yetkilileri de telefon bankacılığı da iadesini yapmamaktadır. İadesini talep ediyorum. 20 seneyi aşkın bu banka ile çalışıyoruz, tüm işlemlerimizi online yapıyorum. Herkese de tavsiye ediyorum, ancak 2019 senesinde yaşadığım bunca şeyi bunca senedir yaşamadım. Her yerden haksız kazanç peşindesiniz. Geçen hafta kapalı karttan aidat aldınız şimdi de senelerdir almadığınız işletim ücretini habersiz aldınız. Bu hesaptan da senelerdir hesap işletim ücreti çekilmedi.


Bu umursamaz tavrınıza son vermezseniz sizinle çalışmaktan vazgeçeceğim. Ve bütün ticari ve tüketici hesaplarımı kapatacağım.


Bu yapılanlar düpedüz haksız kazançtır. Bu işletim ücretimin USD hesabıma derhal iadesini ve gereğinin yapılmasını ilgilerinize arz ederim.

Ferit Ferit 6.315 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ferit26 Ağustos 2019

    Cevap yok çözüm yok berbat bir İspanyol bankası oldunuz. Rezalet! Halen cevap bekliyorum dediğiniz sayfadan.

  • Garanti BBVA Temsilcisi21 Ağustos 2019

    Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Ziyaretçi Yorumları