Garanti BBVA ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bariş'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Garanti BBVA Garanti Ve Kurye.net Ogs Teslimatı Çıkmazı

689görüntüleme
Bariş
Bariş 19 Ekim 2020 17:18

OGS cihazımın bozulması üzerine mobil şube üzerinden 8. Ekimde yenileme talep ettim. Cihazı kurye.net adlı bir firmaya verdiklerini belirtip takip numarası verdiler. Kurye.net'ten takip edebilirsiniz dediler. Kurye.net adlı firmanın 444 ***93 telefondan aradım herhangi bir kişi ile konuşamadan adres bilginizde eksiklik var lütfen gönderici kurumunuzla görüşün diyerek çağrıyı sistem otomatik olarak kapatıyor. Garanti Bankası'nın anlaşmalı olduğu bu kurye.net firması adrese bile gitmeden adreste hata var şeklinde bir uyarıyla ilgili OGS cihazını teslim etmemiştir. Adreste hata olmadığını Garanti çağrı merkezinden de teyit ettirdiğim halde OGS'yi alamıyorum en son kurye.net ile uğraşmak yerine şubeye istedim. Bakalım kurye.net'imiz Garanti Bankası'nın kendi şubesini bulabilecek mi kaç günde bulabilecek merak ediyorum. Bu kadar yıldır çalıştığım Garanti Bankası'nın bu hallere düşmüş olması çok üzücüdür.

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA19 Ekim 2020 17:25

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Bariş
Bariş22 Ekim 2020 08:17

İlettim 2 gündür yanıt bekliyoruz bakalım ne zaman yanıt vereceksiniz merak ediyoruz

Bariş
Bariş24 Ekim 2020 14:44

08/10/2020 tarihinden beri kurye.net'in adresimi bulmasını beklemekten ümidimi kesince 17/10/2020 tarihinde kendi şubelerine göndermelerini istedim Garanti Bankası'ndan. Garanti Bankası'nın şube adresini de bulamadılar halen 7 gündür. Üstüne üstlük garantinin sitesinden de durumu bildirdim birkaç gün sonra beni aradılar meğersem sorunumu çözmek için değil şikayet kaydını kapatmak için arıyormuş arkadaş. Bu garanti benim OGS mi verene kadar şikayet kaydını kapatamazsınız dedim. 16 gündür sabırla bekliyoruz. Siz siz olun garantiden OGS filan almayın.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler