Garanti BBVA ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Garanti BBVA Garanti Kredi Kartı Aidat

545görüntüleme
Rabia
Rabia 25 Kasım 2020 01:57

2019 Mayıs ayında kredi kartınızı kullanmaya başladım. Müşteri hizmetleri, ve internet üzerindeki sitenizden formlardan şikayet açmama rağmen tarafıma dönüş sağlanmadı. Aktif olan fakat hiç harcama yapmadığım borcumun olmadığı Garanti Bonus kartıma Yıllık aidat kesintisi olmuş, defalarca aramama rağmen defalarca şikayet oluşturmama rağmen halen kart aidatı ekstreme yansımış ve borçlu gözüküyorum hiç kullanım sağlamadığım kartın ve kapatmadığınız kartın Yıllık aidat bedelini kabul etmiyorum. Lütfen bir muhatap arıyorum kartımı da kapatmak istiyorum.

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA25 Kasım 2020 02:10

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Rabia
Rabia26 Kasım 2020 16:07

25.11. 2020 Mail gönderimi tamamlandı, 77527234 referans numaralı akış kaydı yaptırdım sizinde dediğiniz gibi titizlikle sorunumun çözülmesini bekliyorum. Tarafımı bilgilendirirseniz sevinirim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler