Garanti BBVA ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gülşah'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Garanti BBVA Garanti Bonus Kredi Kartı Aidatını Geri Ödemiyor

827görüntüleme
Gülşah
Gülşah 17 Kasım 2020 09:23

164 TL kesilen kredi kartı aidatımı geçen ay yatırdım. Geri ödemeleri için aradığımda 40 TL bonus verebileceklerini söylediler. Yıllardır Bonus kart ek kart ve Amerikan ekspres kart kullanıyorum. Bu sene ilk defa böyle oldu. Hem de ülkemizin en zor döneminde değil mi ki bankalar mağdur etmek için hala uğraşıyor. Normalde halledebilecekleri kart aidatını zor zamanlarımızda ısrarla ve büyük meblağlarla almaya çalışıyorlar. 

Yazıklar olsun. Kartımı kapattırıyorum. İş Bankası da aynısını yaptım taksitlerimin bitmesini bekledim onu da bu ay kapattırıyorum. Yıllardır müşterisi olduğumuz bankalar bizi hiçe sayıyor. Benim maaşıma ne kadar zam geldi ki ben 164 TL kart ücreti ödüyorum. Kart aidatı iade edilip mağduriyetim giderilmediği takdirde Garanti Bankası'na ait 3 kartımı da iptal ettirmek istiyorum. 

Gelişme
Gelişme

17 Kasım 2020 09:56

Müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen form doldurun diye cevap verdiler. Zaten gereğini yaptım. Sonra buraya yazdım. Beni aramalılar. Ben sürekli aynı şeyleri onlara anlatıyorum. Bir zahmet onlar iletişime geçsin. Oyuncak değil bu.

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA17 Kasım 2020 09:25

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Gülşah
Gülşah17 Kasım 2020 09:28

Müşteri hizmetlerinzie ilettim. Buraya yazdım yine şuraya yazın diyorsunuz. Ben daha yazmayacağım. İzah ettim siz arayın lütfen.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler