Garanti BBVA EFT Ücreti

Seda Seda20 Şubat 10:51

Aynı zamanda maaş müşterisi olduğum bankadan 19/02/2020 tarihinde saat 16:36'da EFT işlemi yaptım. Sistem benden masraf ücreti 11,25 TL aldı. Bunun sebebini öğrenmek için Garanti BBVA bankası Şirinyer şubesini aradım. Telefona çıkan hanımefendi saat 16:00'dan sonra işlem ücreti alındığını dedi ve tamam dedim. İşlemi iptal ettirmek istiyor musunuz diye sordu? Evet dedim elden o parayı veririm 11,25 TL param boşa gitmez dedim. Telefondaki arkadaş masraf ücretleri bazen iade edilemiyor dedi. Neye göre dedim bir limit vs. Kuralı nedir dedim. Belli olmuyor sadece kesin edilir diyemiyorum dedi. Madem işlem masraf ücreti iade edilemeyecek neden işlemimi iptal edeyim dedim. O da bana kesin edilemez demiyorum dedi. Ve işlemimi iptal etti. 

Bugün çalıştığımız banka şube yetkilisini arıyorum banka kaynaklı hata olmadığında "kesinlikle" iade yapılmaz diye net ve doğru bilgi verdi. Ben şimdi tekrar aynı işlemi yapıp 11,25 TL ödeyeceğim öyle mi?! Kabul etmiyorum bunu ve Şirinyer şubesindeki bilgisiz arkadaştan şikayetçiyim. Umarım yetkililer şikayetimi ve mağduriyetimi giderir ve gerekeni yapar. Çalışanlarınızı yeterli bilgilendiriniz lütfen müşteri memnuniyetine odaklansınlar müşteri mağduriyetine değil.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Seda 24 Şubat 14:56

Hala bir dönüş olmadı maalesef.

profile-icon Seda 21 Şubat 18:29

Sevgili Garanti BBVA gönderdiğim iletişim formuna herhangi bir dönüş olmadı hala. Şikayetim devam etmektedir.

profile-icon Seda 20 Şubat 11:02

Öncelikle hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim. garantibbva.com.tr iletişim formu doldurup tarafınıza ilettim. En kısa zamanda çözüm ile dönmenizi bekliyorum.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 20 Şubat 10:55

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler