Garanti BBVA Dönüş Yapmıyor

Soner Soner6 ay önce

N11.com sitesinde 1-15 Mayıs 2019 tarihleri arasında 1000 ₺ üzeri alışverişe 75 ₺ Bonus kampanyası kapsamında 15.05.2019 tarihinde 1246 ₺ tutarında işlem yaptım.

Bonusumun yüklenmediğini görüp 15.06.2019 tarihinde Garanti Bankası müşteri hizmetlerine kayıt açtırdım. O tarihten bu yana bankanın dönüş yapmasını bekliyorum. Arada bir iki defa arayıp durumu sorduğumda incelemenin devam ettiğini ve dönüş yapılacağını belirttiler ama hala dönüş olmadı!

Yapılan işlem ortada, 1.5 aydır neyin incelemesi yapılıyor anlamış değilim. 75 ₺'lik bonusumun artık yüklenmesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 6 ay önce

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler