Garanti BBVA Dolar Hesabımdan Fon+bsmv Kesintisi

Hüseyin Hüseyin30 Eylül 11:36

22.09.2020 tarihinde mobis bankacılıktan garanti dolar hesabı açtım. Aynı gün Payoneer bankası tarafından 98 dolar havale işlemi yaptım ve Garanti Bankası 30 USD fon+BSMV ücreti kesti böyle bir yüzdeyle para kesilmesi çok saçma hesabıma yurt dışından tekrar para aktarmam gerekiyor ama Garanti Bankası'nın böyle abartılı kesinti yapması sonucu başka bankayla çalışmaya başlamak zorunda kalıyorum. Bu kesilen ücretin geri iade edilmesini istiyorum, bilgim ve onayım olmadan böyle bir tutarın kesilmesi böyle büyük bir bankaya yakışmıyor.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 30 Eylül 11:40

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Aslan 30 Eylül 12:21  

    Maalesef banka böylesi fahiş bir oranda kesinti yapıyor. Aynısını ben yaşadım. Her iki havale için toplamda 500 TL komisyon alındı. Ne iş yaptılar da 500 TL kestiler? Böylesi bir oran dünyanın neresinde var? Asgari maaşın 5/1 oranında kesinti!

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler