Garanti BBVA Böyle Bir Zamanda Kart Aidatı Alıyor

Burkay Burkay02 Nisan 06:16

Garanti BBVA Bankası ülkenin ve bizlerin sağlık anlamında böylesine zor günler geçirdiği, maddi anlamda da önümüzü göremediğimiz günlerde kart aidatlarını almaya devam etmektedir. Telefon ile aradığımda her sene iade ettikleri kart aidatını (ki kartlarını her ay kullanmama rağmen) bu sene iade edemeyeceklerini, başka bir kartı tercih edersem o zaman olabileceğini ilettiler. Başka kartı tercih etmek demek bir süre kartsız kalacağım ve belki de ileri ki günlerde kargoların iptali veya kart basım merkezinin kapanması ile elime ulaşamayacağı düşünüldüğünde kabul edilemez bir çözüm önerisidir. Konu ile ilgili mağdur edilmemek adına kart aidatımın iadesini talep etmekteyim.

Cevaplar

profile-icon Burkay 02 Nisan 15:25

Matbu bir mesajla cevap aldım ve yardımcı olmadınız. Bu günler geçtiğinde ilk işim sizinle çalışmayı sonlandırmak olacak.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 02 Nisan 06:25

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler