Garanti BBVA Borcu Olmayan Karta Borç

Selma Selma04 Nisan 13:41

Kredi kartım kullanıma kapalı. Sadece borcunu ödeyip artık kullanmayacaktım. Öylede yaptım. Geçen ay ödedim borcunu elimde ne kredi kartı var ne de hesap kartı. Gene bana 0,87 kuruş borç çıkarmışlar. Anlam veremedim. Müşteri numaram yok. Hesap numaram yok. Kredi kartım yok. Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. Borcu ödeyemiyorum bankaya gidemiyorum borçta borç olsa bari. Mobil şubeniz berbat hizmetiniz ondanda berbat. Ben ne yapayım şimdi Garanti BBVA?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Selma 06 Nisan 21:18

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA Bana böyle dönüş yapmış bende diyorum ki neden? Neden oradan ulaşıyorum size? Ben bu yolu seçmişim ulaşmak için.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 04 Nisan 13:55

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler