Garanti BBVA Bonuspiu Müşteri Hizmetlerine Ulaşamama

Kadir Kadir16 Ekim 11:18

Yeni açtırdığım bonuspiu karta yolladığım 750 TL'lik EFT hesabıma geçmedi. Dekontumu incelediğimde kapattığım kartın numarasına gönderdiğimi fark ettim. Bu sorunu düzeltmek için bonuspiu iletişim numarası olarak da görünen 444 ***33'ü aradığımda hiçbir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanamadım. Müşteri olarak kayıtlı olmadığımı belirten mesajlar sonunda ana menüye yönlendirildim.

750 TL'lik transferim olmayan bir karta 2 gün önce gitmesine rağmen hala hesabıma iade edilmedi. Bunun zamanıyla ilgili bir bilgi de Web sitesinde mevcut değil. Bonuspiu müşterileri muhatap bulamıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kadir 19 Ekim 11:01

Halen bir dönüş sağlanmadı. Her şikayetin altına otomatik cevap botuyla cevap yollayıp cevaplama oranlarınızı arttırmanız şikayeti cevapladığınız anlamına gelmiyor.

profile-icon Kadir 16 Ekim 11:30

Zaten onu da yaptım fakat dönüş olmadı.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 16 Ekim 11:25

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler