Garanti BBVA Bonuslarım Eksiye Düştü Kullanmama Rağmen

Koray Koray4 hafta önce

American ekspres kredi kartıma Market bonusunu Temmuz ayında yüklediler 20 TL. Kullandığım halde kullanılmamış deyip -20 ye düşürdüler. Tekrar bonus kazandım yakın dönemde 10 TL market bonusu ekside olduğu için onu da kullanamadım geri aldılar. 30 TL bonus zararım var. Bunu buraya taşımak istemezdim ancak sadece bunu incelemek için 3 haftadır dönecekler. Son 1 haftadır detaylı inceleniyor. Halen dönüş alamadım. Sadece bonuslara bakılacak kurumsal bir firma bu şekilde olmamalı. Hem de yılda 100 lerce tl bonus kazanan bir müşteri olarak bunu hakketmediğimi düşünüyorum. Rahatsızlık duyduğum için buraya taşımak istedim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Koray 4 hafta önce

Merhaba, İletisim formunu İnternet sitenizden 25/09 da tarafınıza ilettim. Referans no : 76657416 İvedi olarak dönüş yapmanızı rica ediyorum.

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 4 hafta önce

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler