Toplam çözüm sayısı
..
Garanti BBVA ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tunay'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Garanti BBVA Bonus Piu Kart Harcaması Bilgim Dışında Yapılmış

3.000görüntüleme
Tunay
Tunay 11 Ocak 18:31
Garanti BBVA Bonus Piu Kart Harcaması Bilgim Dışında Yapılmış

1-24 Aralık 2020 tarihinde Trendyol ® cüzdan bakiyesinden 100 TL bonus piu karta iade yaptım ancak hala hesabıma geçmedi. Trendyol iadenin başarılı şekilde gerçekleştiğini söyledi ve ekte sunacağım belgeyi gönderdi. 2-Garanti BBVA bonus Flexi kartımdan 09.01.2021 tarihinde 75 TL (6 taksite bölünmüş toplam 80.10 TL) ve 200 TL bonus piu kart harcaması bilgim dışında yapılmıştır. 

Ayrıca bu işlemlerden dolayı piu kartlarımda bulunan toplam 80. Tl tutarındaki bonus kartlar iptal edilmek suretiyle kaybolmuştur. Çekim işleminin yapıldığı gün kredi kartımı iptal ettirmiş, mail order ve internet alışverişine kapatmıştım. Bana herhangi bir SMS gelmeden Garanti BBVA gibi Türkiye'nin en büyük bankalarından birinin bu şekilde güvenlik açığının olması hayal kırıklığı yarattı. Başka insanların mağduriyet yaşamaması için bilgi paylaşıyorum.

Umarım Garanti BBVA kendini düzeltir ve mağduriyetimi en kısa zamanda giderir, müşteri hizmetleri yetkilileri özellikle mi seçiliyor, bilmiyorum. Ama vatandaşa ızdırap yaşatıyorlar. Şikayetlerime ilişkin belgeleri ekte sunuyorum.

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA11 Ocak 18:40

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Tunay
Tunay11 Ocak 18:45

Ben bunları zaten belirttiğiniz yere ilettim bir kez de buraya yazıyorum ki vatandaş mağdur olmasın müşteri yetkilileriniz gayri ciddi ve bilgileri yetersiz personelinizi kurum içi eğitime tabi tutsanız iyi olur yoldan geçenleri mi topluyorsunuz kampanyaları veya yapılması gerekenleri biz anlatıyoruz onlar bizi yönlendireceği yerde biz onları yönlendiriyoruz. Biz mi eğiteceğiz sizin personelinizi.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler