Garanti BBVA ATM'si Parayı Eksik Sayıp Yatırdı!

Havva Havva8 ay önce

11/05/2019 saat 17:40 civarında banka kartımla İstanbul-Maltepe Atatürk Caddesi Garanti bank ATM'sinden hesabıma 3000₺ yatırdım. 10 tane 200'lük, 10 tane 100'lük banknot elimde vardı. ATM 200₺'leri 100₺ gibi hesapladı ve 2000₺ olarak hesapladı, o anki dalgınlıkla onayladım. Durumu fark edip geri döndüğümde ATM önünden Alo Garanti'yi arayıp durumu bildirdim. İki hafta boyunca geri dönüş alamayınca 27/05/2019 tarihinde tekrardan Alo Garanti'yi aradım.

Bana o tarihe ait herhangi bir şikayet kaydı bulamadıklarını söylediler ve yeni kayıt oluşturdular. Sonuç olarak da böyle bir para bulunamadığını söyleyip iadeyi gerçekleştiremeyeceklerini dile getirdiler. Paradan eminim ATM kamerasının incelenip 1000₺'nin hesabıma yatırılmasını talep ediyorum. Çözüm alamadığım takdirde hukuki olarak hakkımı aramaya devam edeceğimi de bildirmek isterim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 8 ay önce

Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili çalışmaya başlıyoruz. Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında konuyu titizlikle inceleyerek, size dönüş yapacağız. Gerekli durumlarda sizi 444 0 330 numarasından arayacağız. Dilerseniz bize; garantibbva.com.tr iletişim formu, Facebook / GarantiBBVA ve Twitter / GaratiyeBBVAyaSor hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Geri bildirimleriniz size en iyi hizmeti sunabilmemiz için bize her zaman yol gösteriyor. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler