Garanti BBVA ATM'si Bozuk Paramı Vermedi

Gökhan Gökhan 7 ay önce

25.06.2019 tarihinde İstanbul Pendik-Kurtköy Telekom ATM'sinden 19 TL para çekmek istedim. Bankamatik 10 TL kağıt olarak verdikten sonra 9 TL bozukluğu saydı ve bozuk para haznesi açıldı para dökümü yapmadı. Akabinde hemen Garanti Bankası müşteri temsilcisini arayıp kayıt oluşturdum. Aradan 3 gün geçmesine rağmen banka tarafından para hesabıma aktarılmamıştır.

Bilgilerinize sunarak en kısa sürede işlemimin tamamlanmasını banka güvenilirliği açısından sizlerden istiyorum. Ben Garanti Bankası'nı 9 TL için bankamatiklerine özen göstermeyen bir banka gibi algılamak istemiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 6 ay önce

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler