14 Kasım
#12965730

Garanti BBVA  ATM Yırtık Para Vermesi

9 Kasim 2019 saat:19:06 da Garanti Bankası 015**RS125 numaraATM'sinden 200 TL para çektim ve 2 adet 100 TL'lik banknot olarak verdi. Lakin banknotun birinin %30 luk kısmı yoktu. Bunun üzerine tekrar parayı yatırmaya çalıştım ama ATM kabul etmedi. Bende müşteri hizmetlerini aradım, görevli arkadaş "şubemizden değiştirebilirsiniz" dedi. Bende "tamam" deyip pazartesi şubeye gittim ve sorunu anlattım. Komik olan şubede ki ilk arkadaşın tepkisi oldu "ATM böyle para vermez" bende "beni yalancılıkla mi suçluyorsunuz, lütfen ATM nizi inceleyin" diye cevap verdim.


Kendisi bir üst amirine gönderdi ve diğer arkadaş da hem o ATM nin kendilerine ait olmadığını hem de bu parayı alamayacağına diretip (ATM nin böyle bir para vermeyeceğine diretip) beni resmen yalancılıkla suçlayıp şikayet kaydı oluşturmamı söyledi ve arkasını dönüp kendi bölmesine çekildi. Bende bir sinirle çıkıp şikayet kaydı oluşturdum. Şikayet kayıt numarası: 72230081 olan şikayetime daha dönüş olmadı. Bu nedenle hem beni mağdur edip yalancılıkla suçlayan elemanlarınızdan hem de Garanti Bankası'ndan şikayetçiyim.

Sinan Sinan 664 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sinan14 Kasım

    Lütfen otomatik cevap değil konuyu okuyunuz! Yazdığım şikayet yazısının alt kısmına doğru sisteminizde bulunduğum şikayetin numarasını yazdım. Lütfen oradan da inceleyin.

  • Garanti BBVA Temsilcisi14 Kasım

    Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezimize sesli mesaj bırakarak iletmenizi rica ederiz. Sesli mesaj bırakmak için yönlendirme adımında “şikayet” demeniz yeterli. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Ziyaretçi Yorumları