Toplam çözüm sayısı
..
Garanti BBVA ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Garanti Bankası'nın Para İadesindeki Yavaşlığı

899görüntüleme
Selim
Selim 22 Ocak 01:15

Bir siteden alışveriş yaptım ve ürün arızalı olduğu için iade ettim. Site para iadesini sağladı. Bana belge de gönderdi. Ama banka 4-5 gündür param ®ı hesabıma yatırmıyor. Aliexpress ®'ten para iadem 2-3 günde geliyor. Yurtiçi ® bir siteden alışveriş yaptım. 4 gündür param piyasa da yok. 4.300 TL yi hesabıma yatırılmasını istiyorum. Ben bu kadar bekleten ve kötü hizmet veren banka görmedim. Garanti Bankası pişmanlıktır. 3-7 iş günü içinde para iadesi yapılıyormuş. O zaman neden aliexpress de 2-3 günde anında yaptınız. Şu an yapmıyorsunuz? Ben paramın hesabıma yatmasını istiyorum sizin yüzünüzden mağdur oldum. Almak istediğim ürünün fiyatı ikiye katlandı.

Garanti BBVA Logo
Garanti BBVA22 Ocak 01:25

Değerli müşterimiz, Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmemiz için konuyu garantibbva.com.tr iletişim formu üzerinden iletmenizi rica ederiz. Bize ileteceğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Selim
Selim22 Ocak 01:40

Müşteri hizmetlerini aradım yardımcı olmadılar. Benim paramın iadesini yapın, adamı maymun ediyorsunuz ancak. Hizmet kalitesi konusunda sınıfta kaldınız.

Selim
Selim22 Ocak 12:00

Siz benim paramı yatırmayın salı gününe kadar, mahkeme başvurup paramı vermediğinizi söyleyeceğim ve yüklü miktarda tazminat ödemenizi talep edeceğim. Bu kadar iğrenç hizmet veren başka banka yok. Yaptığınız işten utanın.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler