16 Mayıs
#11983671

Garanti Bankası Pasaport Harçları Ters Yatırılmış!

08.05.2019 tarihinde Garanti Bankası A. Ş. Cevizlibağ Şubesinden ver. T. Kodu 9064 Pasaport Hrc. Ve 9164 pasap. s. Bdl. yatırma işlemi yaptım. Maalesef işlemi yapan Yetkili kişi dikkatsizliği sonucu Harç tutarını Deftere, defter tutarını ise Harç olarak yatırarak ters işlem yapmış. Şube ile görüştüğümde Eminönü Hisar vergi dairesine ne yönlendirdiler. Hisar vergi dairesine giderek dilekçe ile müracaat ettim fakat iade sürecinin 2 ayı bulabileceği bilgisini paylaştılar. Haziran ayı başında yurt dışına çıkmayı planladığımdan dolayı 2 ay, 1 ay veya 15 günlük gecikme benim için cidden uzun bir süreç.
Tüm bu sebeplerden dolayı mağduriyetimin ivedi bir şekilde giderilmesi konusunda Garanti Bankası yetkililerinin yardımlarını rica ediyorum.

Yakup Yakup 152 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yakup24 Mayıs

    Merhabalar, İlanın yayınlamasının üzerinden 8 gün geçmesine rağmen tarafıma herhangi bir geri dönüş veya bilgilendirme de bulunmadınız. Mağduriyetim artarak devam ediyor. Oysaki 2 iş günü içerisinde dönüş yapacağınızı belirtmiştiniz; Garanti Bankası Temsilcisi 16 Mayıs "Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili çalışmaya başlıyoruz. Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında konuyu titizlikle inceleyecek ve size en geç 2 iş günü içerisinde dönüş yapacağız. Gerekli durumlarda sizi 444 0 330 numarasından arayacağız."

  • Garanti BBVA Temsilcisi16 Mayıs

    Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili çalışmaya başlıyoruz. Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında konuyu titizlikle inceleyecek ve size en geç 2 iş günü içerisinde dönüş yapacağız. Gerekli durumlarda sizi 444 0 330 numarasından arayacağız. Dilerseniz bize; garanti.com.tr iletişim formu, Facebook / Garanti ve Twitter / GaratiyeSor hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Geri bildirimleriniz size en iyi hizmeti sunabilmemiz için bize her zaman yol gösteriyor. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları