12 Haziran
#12093756

Garanti Bankası Neden Bekliyoruz?

Neden bekliyoruz? 5 gişe koyup neden 2 gişe çalışıyorsunuz? yapmayın o zaman gişeleri kardeşim. Personel temin edemiyorsanız yapmayın! Şube müdürünüze neden bekliyoruz diyorum. Oda bana neden bekliyoruz diye cevap veriyor? Şaka mısınız artık siz! Doğuş grubundan sonra kim aldı bilmiyorum ama kötü bir seviyeye indiğiniz kesin! Siz benim neden zamanımdan hayatımdan çalıyorsunuz ne hakla! Gerçekten artık kötü durumdasınız... Eskiden Garanti deyince güvendi, şimdi fiyasko! Hizmet vermenin sadece para alıp vermek olmadığını anlamanız dileği ile.

Mediha Mediha 919 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Garanti BBVA Temsilcisi18 Haziran

  Merhaba Mediha Hanım, İzlenim ve duygularınızı paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bizim için büyük değer taşıyan olumlu görüşlerinizin, arkadaşlarımızı daha da iyisini yapmaya teşvik ettiğini, özellikle vurgulamak isteriz. Düşüncelerinizi her zaman bize iletmeniz dileğiyle. Keyifli bir gün geçirmenizi dileriz.

 • Mediha'nın Teşekkür Mesajı18 Haziran

  Müşteri temsilcinizin samimiyet ve ilgisine teşekkürler

 • Mediha18 Haziran

  Müşteri temsilcinizin samimiyet ve ilgisine teşekkürler

 • Garanti BBVA Temsilcisi12 Haziran

  Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili çalışmaya başlıyoruz. Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında konuyu titizlikle inceleyerek, size dönüş yapacağız. Gerekli durumlarda sizi 444 0 330 numarasından arayacağız. Dilerseniz bize; garantibbva.com.tr iletişim formu, Facebook / GarantiBBVA ve Twitter / GaratiyeBBVAyaSor hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Geri bildirimleriniz size en iyi hizmeti sunabilmemiz için bize her zaman yol gösteriyor. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Ziyaretçi Yorumları