12 Haziran
#12093453

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor

3 yıldır kullanmaktan olduğum tarafıma ait Bonus Kartı'mdan Mayıs ayında 124 TL'lik kart aidatı kesildi. Tarafıma iadesini istediğimde kartımın 6 ay açık kalması taahhüdü ile 35 TL'lik bir Bonus yüklemesi gerçekleştirebileceklerini ilettiler. Ancak aynı iş yerinde çalıştığım iki farklı arkadaşıma kart aidatının tamamı iade edildi. Üstelik farklı günde değil 5 dakika arayla müşteri hizmetlerini aradığımız halde. Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde bankanın farklı kişilere farklı teklifleri olabileceğini ilettiler. Kişilere yapılan bu farklı tekliflerin sebebini anlayamadım. Ancak düzenli olarak borç ödemesi yapan birisi olarak bu farklılığın yapılmasının sağlıklı bir açıklaması olamaz. Kesilen aidatın tamamının tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Nurperi Nurperi 1.235 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nurperi15 Haziran

    3 gün geçmesine rağmen konu ile ilgili aranmadım. Mağdur ettiğiniz yetmiyor bir de süreci takip etmiyorsunuz. En azından yalan konuşmasaydınız!

  • Garanti BBVA Temsilcisi12 Haziran

    Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili çalışmaya başlıyoruz. Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında konuyu titizlikle inceleyerek, size dönüş yapacağız. Gerekli durumlarda sizi 444 0 330 numarasından arayacağız. Dilerseniz bize; garantibbva.com.tr iletişim formu, Facebook / GarantiBBVA ve Twitter / GaratiyeBBVAyaSor hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Geri bildirimleriniz size en iyi hizmeti sunabilmemiz için bize her zaman yol gösteriyor. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti BBVA

Ziyaretçi Yorumları