Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Serdar Serdar 6 yıl önce

20879*** hesap numaralı. Banka hesabı adı altında elma fonu diye işlem ücreti alındı. Benim onay vermediğim bir durum. Banka eğer hesap işletim ücreti adı altında banka kartımdan kestiği ücreti iadesini yapmazsa tüketici haklarına gidip. Diğer bulunan 2 adet kredi kartımı da borcunu kapatıp farklı bankaları kullanacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Serdar 6 yıl önce

Merhaba Sayın Müşteri hizmetleri yetkilisi, Bana geri dönüş yapıp konu hakkında ikna çabası istemiyorum benden alınan hesap işletim ücreti adı altında çekilen yıllık kart aidatı ki benim herhangi bir ses kaydım başvurum yoktur. Elma hesabı bakiyesiyle ilgili. Benim ücretim ya geri yatırılsın ya da ben işi inada bindirim 50 tl için gider tüketici hakem heyetine dilekçemi yazarım onlardan her türlü alırım ve bütün kredi kartlarımı kapatırım garanti bankasına ait. Çok sağlam firmanız tebrik ediyorum (!) Bilginize, Serdar MAKARAÇ

Garanti BBVA Logo Garanti BBVA 6 yıl önce

Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler